Vogue VO5428S-299414-51 Vo5428s 51 299414 zonnebril
Geslacht
Dames
Framekleur
Roze
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Lensfilter
3
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
51mm
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
51mm
Fit
Medium
Framekleur
Roze
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lensfilter
3
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm