Victoria Beckham VB671S-5914009 Vb671s 59 5914009 zonnebril
Geslacht
Dames
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
Lensfilter
2
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
59mm
size brug
14mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
59mm
Fit
Groot
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lensfilter
2
Lens kleur
Grijs
size brug
14mm
Temple Lengte
140mm