Trussardi STR454FL-004AS-63 Str454fl 63 004as zonnebril
Thumbnail
Trussardi Str454fl 63 004as zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Aviator / Navigator
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
63mm
size brug
14mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
63mm
Fit
Groot
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Aviator / Navigator
Mannen
Dames
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
14mm
Temple Lengte
145mm