Tommy Hilfiger TH2017-S-086-56 Th2017 56 s 086 zonnebril
Thumbnail
Tommy Hilfiger Th2017 56 s 086 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Thursday 21 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
56mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm