Smith THERUNAROUND-S45-55 Therunaround 55 s45 zonnebril
Thumbnail
Smith Therunaround 55 s45 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Roze
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
Gepolariseerde
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
16mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Roze
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Bruin
Gepolariseerde
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
140mm