Smith SOPHISTICATE-OXZ-54 Geraffineerde 54 oxz zonnebril
Thumbnail
Smith Geraffineerde 54 oxz zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Purper
lenstechnologie
Multilayer
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Purper
Multilayer
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm