Smith SNARE-R6S-51 Snare 51 r6s zonnebril
Thumbnail
Smith Snare 51 r6s zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
vergelijkbare producten
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Wit
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Zwart
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
51mm
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
51mm
Fit
Medium
Framekleur
Wit
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Dames
Mannen
Lens kleur
Zwart
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm