Smith SMITHCOLETTE-N-DCD-55 Smithcolette 55 n dcd zonnebril
Thumbnail
Smith Smithcolette 55 n dcd zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
Gepolariseerde
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
17mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Bruin
Gepolariseerde
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
135mm