Smith SIDNEY-1ED-52 Sidney 52 1ed zonnebril
Thumbnail
Smith Sidney 52 1ed zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Groen
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Gepolariseerde
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
52mm
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
52mm
Fit
Medium
Framekleur
Groen
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
Gepolariseerde
UV bescherming
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm