Smith REBOUND-0Z3-59 Rebound 59 0z3 zonnebril
Thumbnail
Smith Rebound 59 0z3 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Brand
lenstechnologie
Multilayer
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
59mm
size brug
18mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
59mm
Fit
Groot
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Brand
Multilayer
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
135mm