Smith REBEL-WJ9-58 Rebel 58 wj9 zonnebril
Thumbnail
Smith Rebel 58 wj9 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Lens kleur
Roze
lenstechnologie
Spiegel
Eye Maat
58mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
58mm
Lens kleur
Roze
Spiegel
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm