Smith REBEL-OXZ-58 Rebel 58 oxz zonnebril
Thumbnail
Smith Rebel 58 oxz zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Spiegel
lenstechnologie
Multilayer
Eye Maat
58mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
58mm
Lens kleur
Blauw
Multilayer
Spiegel
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm