Smith REBEL-G19-58 Rebel 58 g19 zonnebril
Thumbnail
Smith Rebel 58 g19 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Rook
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
58mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
58mm
Fit
Groot
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Grijs
Rook
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm