Smith QUESTA-WK5-50 Questa 50 wk5 zonnebril
Thumbnail
Smith Questa 50 wk5 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Klein
Eye Maat
50mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
50mm
Fit
Klein
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Mannen
Dames
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm