Smith PREP-J5G-59 Prep 59 j5g zonnebril
Thumbnail
Smith Prep 59 j5g zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
Gepolariseerde
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
59mm
size brug
39mm
Temple Lengte
125mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
59mm
Fit
Groot
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Mannen
Dames
Lens kleur
Bruin
Gepolariseerde
UV bescherming
size brug
39mm
Temple Lengte
125mm