Smith PREP-J5G-53 Prep 53 j5g zonnebril
Thumbnail
Smith Prep 53 j5g zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Dames
Mannen
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm