Smith PREP-AOZ-53-BZ Prep aoz 53 bz zonnebril
Thumbnail
Smith Prep aoz 53 bz zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Eye Maat
53mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
53mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm