Smith PREP-AOZ-53-BG Prep aoz 53 bg zonnebril
Thumbnail
Smith Prep aoz 53 bg zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
lenstechnologie
Gepolariseerde
lenstechnologie
Helling
Eye Maat
53mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Eye Maat
53mm
Bruin
Helling
Gepolariseerde
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm