Smith PIVLOCKASANA-N-67T-99 Pivlockasana 99 n 67t zonnebril
Thumbnail
Smith Pivlockasana 99 n 67t zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Roze
Eye Maat
99mm
size brug
01mm
Temple Lengte
125mm
Eye Maat
99mm
Framekleur
Roze
size brug
01mm
Temple Lengte
125mm