Smith PIVLOCKARENA-N-67T-99 Pivlockarena 99 n 67t zonnebril
Thumbnail
Smith Pivlockarena 99 n 67t zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Roze
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Rimless
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
99mm
size brug
01mm
Temple Lengte
125mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
99mm
Fit
Groot
Framekleur
Roze
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Rimless
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
01mm
Temple Lengte
125mm