Smith OVERDRIVE-N-LZJ-61 Overdrive 61 n lzj zonnebril
Thumbnail
Smith Overdrive 61 n lzj zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
61mm
size brug
17mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
61mm
Fit
Groot
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
135mm