Smith OVERDRIVE-N-4CW-61 Overdrive 61 n 4cw zonnebril
Thumbnail
Smith Overdrive 61 n 4cw zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
Multilayer
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
61mm
size brug
17mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
61mm
Fit
Groot
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Groen
Multilayer
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
135mm