Smith LOWDOWNSLIM-N-PGC-54 Lowdownslim 54 n pgc zonnebril
Thumbnail
Smith Lowdownslim 54 n pgc zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
16mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
135mm