Smith GETAWAY-IMM-56 Getaway 56 imm zonnebril
Thumbnail
Smith Getaway 56 imm zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Roze
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
56mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Roze
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm