Smith FOUNDERSLIM-PGC-52 Founderslim 52 pgc founder zonnebril
Thumbnail
Smith Founderslim 52 pgc founder zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
52mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
reeks
UPC
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
52mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm