Smith EMBER-O63-56 Ember 56 o63 ember zonnebril
Thumbnail
Smith Ember 56 o63 ember zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Brand
lenstechnologie
Multilayer
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
56mm
size brug
16mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Brand
Multilayer
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
135mm