Smith ECLIPSE-LPA-58 Eclipse 58 lpa eclipse zonnebril
Thumbnail
Smith Eclipse 58 lpa eclipse zonnebril
Framekleur
Rood
Lens kleur
Purper
lenstechnologie
Multilayer
Eye Maat
58mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
58mm
Framekleur
Rood
Lens kleur
Purper
Multilayer
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm