Smith ECLIPSE-HK8-58 Eclipse 58 hk8 eclipse zonnebril
Thumbnail
Smith Eclipse 58 hk8 eclipse zonnebril
Framekleur
Purper
Lens kleur
Grijs
Eye Maat
58mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
58mm
Framekleur
Purper
Lens kleur
Grijs
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm