Smith ECLIPSE-35J-58 Eclipse 58 35j eclipse zonnebril
Thumbnail
Smith Eclipse 58 35j eclipse zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Oranje
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Gepolariseerde
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
58mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
58mm
Fit
Groot
Framekleur
Oranje
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Blauw
Gepolariseerde
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm