Smith CRUSADER-S37-53 Crusader 53 s37 crusader zonnebril
Thumbnail
Smith Crusader 53 s37 crusader zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Brand
lenstechnologie
Multilayer
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Dames
Mannen
Lens kleur
Brand
Multilayer
UV bescherming
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm