Smith CRUSADER-OXZ-53 Crusader 53 oxz crusader zonnebril
Thumbnail
Smith Crusader 53 oxz crusader zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
lenstechnologie
Spiegel
Multilayer
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Dames
Mannen
Lens kleur
Multilayer
Spiegel
UV bescherming
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm