Smith CROSSFADE-TCB-55 Crossfade 55 tcb crossfade zonnebril
Thumbnail
Smith Crossfade 55 tcb crossfade zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Mannen
Dames
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm