Smith CAVALIER-LPA-55 Cavalier 55 lpa zonnebril
Thumbnail
Smith Cavalier 55 lpa zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Purper
lenstechnologie
Multilayer
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
16mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Purper
Multilayer
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
140mm