Smith BRIDGETOWN-N6T-54 Bridgetown 54 n6t bridget zonnebril
Thumbnail
Smith Bridgetown 54 n6t bridget zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Rook
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
20mm
Temple Lengte
135mm
Watches2U garantie
2 jaar
reeks
UPC
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
Rook
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
135mm