Smith BAYSIDE-807-54 Bayside 54 807 bayside zonnebril
Thumbnail
Smith Bayside 54 807 bayside zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Rook
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
Rook
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm