Scotch & Soda SS8008-104-51 Ss8008 51 104 zonnebril
Thumbnail
Scotch & Soda Ss8008 51 104 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Geometrische / Achthoekige
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
51mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
51mm
Fit
Medium
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Geometrische / Achthoekige
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm