Salvatore Ferragamo SF938S-023-57 SF938S 57 023 zonnebril
Thumbnail
Salvatore Ferragamo SF938S 57 023 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Grijs
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
15mm
Temple Lengte
150mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Grijs
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
150mm