Oliver Peoples OV5448T-1005-46 Ov5448t 46 1005 zonnebril
Thumbnail
Oliver Peoples Ov5448t 46 1005 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Klein
Eye Maat
46mm
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
46mm
Fit
Klein
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm