Oliver Peoples OV1298T-5311-47 Ov1298t 47 5311 mode zonnebril
Thumbnail
Oliver Peoples Ov1298t 47 5311 mode zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Klein
Eye Maat
47mm
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
reeks
UPC
Alles zien
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
47mm
Fit
Klein
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Mannen
Dames
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm