Moschino MOS145-S-807-55 Mos145 s 55 807 zonnebril
Thumbnail
Moschino Mos145 s 55 807 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Thursday 21 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Grijs
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
18mm
Temple Lengte
135mm
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Grijs
size brug
18mm
Temple Lengte
135mm