Moschino MOS132-S-7RM-53 Mos132 53 s 7rm zonnebril
Thumbnail
Moschino Mos132 53 s 7rm zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Thursday 21 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Blauw
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Blauw
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm