Moschino MOS132-S-2VM-53 Mos132 53 s 2vm zonnebril
Thumbnail
Moschino Mos132 53 s 2vm zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Thursday 21 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Bruin
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Bruin
size brug
21mm
Temple Lengte
140mm