Moschino MOS129-S-807-54 Mos129 s 54 807 zonnebril
Thumbnail
Moschino Mos129 s 54 807 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Helling
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
Helling
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm