Moschino MOS128-S-L7Q-57 Mos128 57 s l7q zonnebril
Thumbnail
Moschino Mos128 57 s l7q zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Oranje
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Blauw
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
14mm
Temple Lengte
135mm
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Oranje
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Blauw
size brug
14mm
Temple Lengte
135mm