Moschino MOS127-S-35J-56 Mos127 56 s 35j zonnebril
Thumbnail
Moschino Mos127 56 s 35j zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Roze
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
Fit
Groot
Eye Maat
56mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Roze
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm