Moschino MOS099-S-086-54 Mos099 54 s 086 zonnebril
Thumbnail
Moschino Mos099 54 s 086 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Thursday 21 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Vlinder
Lens kleur
Grijs
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Vlinder
Lens kleur
Grijs
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm