Moschino MOS098-S-807-55 Mos098 55 s 807 zonnebril
Thumbnail
Moschino Mos098 55 s 807 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Vlinder
Lens kleur
Grijs
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Vlinder
Lens kleur
Grijs
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm