Moschino MOS040-S-086-55 Mos040 55 s 086 zonnebril
Thumbnail
Moschino Mos040 55 s 086 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Grijs
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Grijs
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm