Moschino MOS033-S-086-52 Mos033 s 52 86 zonnebril
Thumbnail
Moschino Mos033 s 52 86 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Thursday 21 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
52mm
size brug
20mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
52mm
Fit
Medium
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
140mm