Moschino MOL048-S-C9A-56 Mol048 s 56 c9a zonnebril
Thumbnail
Moschino Mol048 s 56 c9a zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Roze
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
56mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Roze
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm